Široký sortiment produktov pre vodičaŠiroký sortiment produktov pre vodiča novinka v našom e-shope

Ponúkame Vám široký sortiment pre nákladnú, autobusovú i osobnú dopravu a sme špecialisti v tomto odbore. Preto tiež dobre vieme, ako to chodí s vodičmi. Vieme, kolko času trávia vodiči autobusov a kamionov vo svojich vozidlách a čo všetko sa im môže hodiť. Preto sme pre Vás pripravili celú kategoriu Pre vodičov plnú praktických a užitočných doplnkov vrátane príslušenstva. 

 

Interiér i exteriér kabíny kamionov

 

Nájdite tu široký sortiment produktov pre interiér kabíny kamionov, i pre jeho exteriér. Doplnky interiéru vozidiel sú velmi žiadané, a to predovšetkým produkty ako odkladacie stolíky, autokoberce,autopotahypotahy do autazáclonkyrádiostanice alebo dalšia výbava. 

 

Praktická je taktiež autochladnička. Niektoré z nich vedia nielen chladit, ale taktiež zohrievať. Hodia sa napríklad na udržanie teplého čaju či kávy v priebehu zimného obdobia. Autochladničky ponúkame v rôznych rozmeroch a parametroch. Z menších spotrebičov u nás môžete zakúpit napríklad varnú kanvicu, sendvičovač alebo kávovar do auta. 

 

Pre vylepšenie exteriéru vašeho vozidla v ponuke nájdete napríklad puklice či svetlomety pre rôzné účely, ako napríklad denné svetlá, dialkové, hmlové či pracovné svetlá. Velmi oblúbené sú taktiež LED svetelné tabulky s možnostou vlastného textu a LED pásky, ktoré sa dajú využít ako vonku, tak vnútri Vášho kamionu alebo autobusu.

 

Skutočne praktických skúseností Vám môžeme ponúknuť kamery do auta. Vhodné sú pre nahrávanie sportovných automobilových aktivít, ale taktiež ako záznam z akcií bezpečnostných zložiek, napríklad polície. Tiež sa často využíva ako „čierna skrinka“ pri nehodách v cestnej doprave. Záznam je nahrávaný neustále a dá sa použíť i ako materiál pro vyšetrovanie.

 

Praktické i darčekové produkty pre vodiča

 

Nezabudli sme ani na samotných vodičov. Preto Vám ponúkame zimné bundy, predovšetkým pracovné. Môžete využíť taktiež možnosti potlače bundy logom Vašej spoločnosti. Ak máte v rodine vodiča, môžete mu urobiť radosť niektorým z dárčekových predmetov. Okremě estetických samolepiek ponúkame napríklad hrnčeky či podložky pod myš s tematickou potlačou alebo pohodlné tričká

 

Pozrite si náš sortiment doplnkov pre vodiča a vyberte si praktické produkty, ktoré Vám spríjemnia Vaše dlhé cesty. V prípade, že ste nenašli ten správny produkt alebo potrebujete poradiť s výberom, neváhejte nás kontaktovať. 


Publikované: 09.02.2015

OBJAVUJTE NAŠE VÝHODY

 

 • Sme rýchli

  tovar skladom
  odosielame ihneď

 • Sme moderní

  akceptujeme platby
  bankovými kartami /kurier GLS/

 • Sme akční 

  Využite cashback s našou vernostnou kartou alebo Vašou Lyoness kartou

 • Sme pohotoví

  90 % všetkého máme skladom

 

RADY A TIPYAko sa dostať do zamrznutého auta?

Ako sa dostať do zamrznutého auta?

Možno trochu bizarná otázka, ked tohtoročné decembrové počasie pripomína skôr jar, viacmenej prevencia je vždy lepšia než riešenie…Ako postupovať pri dopravnej nehode

Ako postupovať pri dopravnej nehode

Účastníkom dopravnej nehody sa môže stať každý z nás. Stresová situácia môže negatívne ovplyvniť naše racionálne uvažovanie, je teda dobré…Široký sortiment produktov pre vodiča

Široký sortiment produktov pre vodiča

Vieme, koľko trávia vodiči kamionov a autobusov vo svojich vozidlách čas. Preto sme rozšírili náš sortiment o praktické produkty a doplnky…Upevnenie nákladu

Upevnenie nákladu

Upevnenie nákladu je klúčom bezpečnosti dopravy a preto je taktiež v rôznych zákonoch, predpisoch a smerniciach. 

ARCHÍV NOVINIEK

O spoločnosti

 

Pre zákazníkov

Rychlý kontakt

 • +421 37 642 4802
 • obchod@tdt.sk

 

Užitočné informácie